در باره ما

مبلمان منزل تنها وسیله ای برای استفاده نیست ، بلکه نمایانگر ذوق و سلیقه ی تولید کننده و مصرف کننده است .  لذا تولید محصولاتی زیبا و مستحکم را سرلوحه ی کار خود قرار دادیم تا تجلی بخش سلیقه ی برتر شما باشد . به رغم تغییرات فراوان از زمان تاسیس در سال 1357 ، تعهد ما به رعایت کیفیت همچنان پابرجاست . ایرانی لایق بهترینهاست . لذا سعی داریم با ارائه ی برترین فن آوری و امکانات ، شما را در داشتن خانه ای شگفت انگیز همراهی کنیم .
هنر کار با چوب مستلزم علاقه و تجربه است ، عوامل تخصصی تولید و ماشین آلات مجهز را گرد هم آورده ایم تا محصولاتی با ظرافت و زیبایی منحصر به فرد ارائه دهیم . طرح جدید ، اتصالات مستحکم ، تناسب در مقیاسها و سطوح سیقلی ، موید این وجه تمایز ماست .
با ارائه محصولاتی متنوع ، به شما این امکان را می دهیم تا بر اساس نگرش خود ، محصول مورد نظرتان را انتخاب نمایید . باور داریم که کیفیت ضامن بقای ماست پس برآن شدیم تا با تلفیقی از اصول فنی ساخت ، طرح انحصاری و تعهد به خدمات پس از فروش ، محصولی در خور انتخاب برترینها تولید کنیم تا هدف نهایی ما که رضایتمندی مشتریان است تحقق یابد .
تعهد ما به کیفیت با انتخاب مواد اولیه ی درجه یک شروع می شود و با ارائه ی خدمات پس از فروش ادامه می یابد . برای ما فروش پایان یک معامله نیست ، آغاز یک تعهد است . 

در تماس باشید

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.